Tvorba webových stránek

ÚvodNaše službyTvorba webových stránek

Proč si vybrat webové stránky od firmy Design vision?

Všechny internetové stránky lze snadno ovládat pomocí unikátního redakčního systému EvoCMS, který zvládne i naprostý laik.
Více o redakčním systému

Webové stránky z dílny Design vision jsou výborně připravené pro optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Web není potřeba z tohoto pohledu dále upravovat.

Nenabízíme nejnižší ceny webových stránek na trhu. Vždy se snažíme dodat klientům špičkovou kvalitu za férové ceny.

Webdesign bude profesionálně graficky zpracován a bude korespondovat s firemní identitou vaší společností.

Dlouhodobá spolupráce a podpora klientů je naše priorita. Pro své zákazníky nabízíme školení, zaměřená především na oblast internetového marketingu.

V oblasti webových stránek a internetového marketingu poskytujeme komplexní služby, které se velmi dobře doplňují.

Postup spolupráce při tvorbě nového webu

Analýza vašich potřeb

Prvním krokem při tvorbě úspěšných webových stránek je analýza potřeb zákazníka a stanovení cílů nových internetových stránek. Tato část je pro vytvoření nového webu naprosto zásadní, proto na ni soustředíme maximální pozornost.

Grafický návrh

Dále přichází na řadu grafický webdesign. Grafický návrh musí odpovídat zaměření budoucího webu. Je rozdíl, zda se jedná o internetový obchod, u něhož je kladen důraz především na přehlednost a snadnou orientaci, nebo o osobní prezentaci, kde trochu kreativity není na škodu.

Příprava obsahu

V této fázi, která se odborně nazývá copywriting, připravíme grafické a textové podklady pro nově vznikající webové stránky. Profesionální copywriter musí ovládat umění psát stručné, poutavé, gramaticky a slohově správné texty, které hned na první pohled zaujmou a udrží zákazníky na Vašem webu.

Testování webu

Před samotným uvedením stránek do provozu zajistíme odborné uživatelské testování, které nejlépe prověří váš nový web na všechny situace, jenž mohou při běžném provozu nastat.

Internetový marketing

Po dokončení internetových stránek jsou spuštěny do ostrého provozu? Máme hotovo? Nikoliv. Právě v tomto momentě se rozhoduje o úspěchu či neúspěchu webových stránek. Aby byl nový web úspěšný je potřeba ho podpořit kvalitní optimalizací pro vyhledávače a cílenou internetovou reklamou.

Vybrané reference webových stránek

Nezávazná poptávka

Vyplňte jednoduchý formulář a vyžádejte si od nás konkrétní nabídku. Popište stručně svůj záměr a my se vám ozveme s návrhem efektivního řešení.

Odeslat nezávaznou poptávku Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Chtěla bych velmi ocenit, že společnost Design vision vytvořila stránky pro naši neziskovou organizaci zcela zdarma a přitom stále zachovala svůj profesionální přístup.

Komunikace s panem Boleslavem byla vždy bezproblémová a rychlá, vše vytvořil přesně podle našich představ.

Redakční systém pro stránky je jednoduchý a uživatelsky příjemný, takže i následná údržba stránek probíhá hladce. Ještě jednou děkujeme!

Ing. Kateřina BednářováSpolečnosti pro Jizerské hory

Jsme malá rodinná firma a již nějaký čas jsme zvažovali zveřejnit naší činnost na internetových stránkách.

Od přátel jsme dostali kontakt na p.Boleslava a po prvním telefonátu a osobním setkání jsme se domluvili na realizaci. Po konzultaci jak bychom si web představovali a dodání fotografii námi realizovaných prací nám byly představeny k vybrání jednotlivé návrhy stránek i domén. Vybrali jsme si konkrétní podobu a během velice krátké doby bylo vše hotovo.

Musíme poděkovat za perfektní servis a pohotovost s jakou byly stránky vyhotoveny a bez problému fungují.

Václav MátlRenovace dřeva
Kontaktujte nás
  • Ing. Tomáš Boleslav
  • Hálkova 1663
  • 470 01 Česká Lípa
+420 776 718 260 tomas@designvision.cz
Jsme na sociálních sítích
Nechte si zasílat novinky

Přihlašte se k odběru zpravodaje a získejte informace o www stránkách a marketingu.

OK

Česká Lípa | Liberec | Děčín | Ústí nad Labem