Webdesign a tvorba webových stránek Liberec

ÚvodNaše službyTvorba webových stránek v Liberci

Proč jsou webové stránky od nás nejlepší v Liberci?

Všechny www stránky můžete pohodlně ovládat s pomocí jedinečného administračního systému, který zvládne i naprostý laik. Více o administraci

Internetové stránky z dílny libereckého studia Design vision jsou automaticky nachystané pro SEO optimalizaci pro vyhledávače. Webové stránky není třeba dále upravovat.

Nenabízíme nejnižší ceny webových stránek v Liberci, ale snažíme se dát klientům nejvyšší kvalitu za férovou cenu.

Webdesign bude špičkově graficky zpracován a bude odpovídat s corporate identity vaší společnosti.

Dlouhodobá spolupráce se zákazníky nejen z Liberce je náš cíl. Svým klientům nabízíme školení v Liberci, zacílená hlavně na oblast online marketingu.

V oblasti www stránek a online marketingu nabízíme komplexní služby, které se velmi dobře doplňují.

Webové stránky Liberec - postup spolupráce

Analýza vašich potřeb

Základním krokem při tvorbě www stránek je rozsáhlá analýza potřeb zákazníka a určení hlavních cílů nových internetových stránek. Tento bod je pro vytvoření webu naprosto klíčový, proto na ni zaměřujeme maximální pozornost.

Grafický návrh

Dále přichází na řadu grafický webdesign. Grafický design musí korespondovat se zaměření budoucích www stránek. Je důležité rozlišovat, jestli se jedná o e-shop, u něhož klademe důraz hlavně na přehlednost a rychlou orientaci, nebo o osobní prezentaci, kde trochu kreativity není na škodu.

Obsahu webových stránek

V tomto kroku, který je odborně nazýván copywriting (psaní textů pro web), připravíme grafické a textové podklady pro čerstvě vznikající internetové stránky. Copywriter profesionál by měl dokonale zvládat umění psát stručné, poutavé, gramaticky a slohově správné texty, které hned na první pohled zaujmou a udrží zákazníky na Vašich stránkách.

Testování webových stránek

Ještě před samotným spuštěním www stránek zajistíme odborné uživatelské testování, které nejlepším způsobem otestuje vaše nové internetové stránky na všechny situace, které mohou při běžném provozu přijít.

Online marketing

Po dokončení internetových stránek jsou spuštěny do ostrého provozu. Máme hotovo? Nikoliv. Právě v tomto momentě se rozhoduje o úspěchu či neúspěchu webových stránek. Aby byl nový web úspěšný je potřeba ho podpořit kvalitní optimalizací pro vyhledávače a cílenou internetovou reklamou.

Reference - www stránky Liberec

Nezávazná poptávka

Vyplňte jednoduchý formulář a vyžádejte si od nás konkrétní nabídku. Popište stručně svůj záměr a my se vám ozveme s návrhem efektivního řešení.

Odeslat nezávaznou poptávku Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Chtěla bych velmi ocenit, že společnost Design vision vytvořila stránky pro naši neziskovou organizaci zcela zdarma a přitom stále zachovala svůj profesionální přístup.

Komunikace s panem Boleslavem byla vždy bezproblémová a rychlá, vše vytvořil přesně podle našich představ.

Redakční systém pro stránky je jednoduchý a uživatelsky příjemný, takže i následná údržba stránek probíhá hladce. Ještě jednou děkujeme!

Ing. Kateřina BednářováSpolečnosti pro Jizerské hory

Jsme malá rodinná firma a již nějaký čas jsme zvažovali zveřejnit naší činnost na internetových stránkách.

Od přátel jsme dostali kontakt na p.Boleslava a po prvním telefonátu a osobním setkání jsme se domluvili na realizaci. Po konzultaci jak bychom si web představovali a dodání fotografii námi realizovaných prací nám byly představeny k vybrání jednotlivé návrhy stránek i domén. Vybrali jsme si konkrétní podobu a během velice krátké doby bylo vše hotovo.

Musíme poděkovat za perfektní servis a pohotovost s jakou byly stránky vyhotoveny a bez problému fungují.

Václav MátlRenovace dřeva
Kontaktujte nás
  • Ing. Tomáš Boleslav
  • Hálkova 1663
  • 470 01 Česká Lípa
+420 776 718 260 tomas@designvision.cz
Jsme na sociálních sítích
Nechte si zasílat novinky

Přihlašte se k odběru zpravodaje a získejte informace o www stránkách a marketingu.

OK

Česká Lípa | Liberec | Děčín | Ústí nad Labem